Pošalji prijatelju

Referent nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MOBIS-electronic društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i promet elektroničkih proizvoda

Opis posla

- uvozni i izvozni poslovi, transport i logistika
- zaprimanje robe (izrada primki/kalkulacija)
- nabava robe/izrada narudžbenica
- izrada Intrastat obrazaca
- izrađivanje potrebnih izvještaja
- rad na ugovorima s dobavljačima
- pronalazak novih, povoljnijih dobavljača, povećanje kvalitete nabave – mjerenje i izračun uštede
- rad na rješavanju reklamacija

Uvjeti

- stručna sprema - VSS ekonomske struke
- radno iskustvo - minimalno 5 godina iskustva na poslovima uvoza i izvoza, iskustvo izrade carinskih deklaracija (poželjno iskustvo rada u špediterskoj tvrtki)
- strani jezici: izvrsno znanje engleskoga jezika
- izvrsno poznavanje uredskih programa (MS Office, napredni Excel)
- visoko razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti

Od kandidata očekujemo:
- visoka razina odgovornosti i organiziranosti
- usmjerenost na kvalitetu i ispunjenje ciljeva
- samostalnost i proaktivnost
- brzina i točnost
- razvijen timski duh

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u tvrtki s dugogodišnjim iskustvom i tradicijom u području mobilne telefonije
- ugodnu radnu atmosferu, otvoren i prijateljski kolektiv
- potporu i edukaciju od samog početka rada, postupno uvođenje u poslovne aktivnosti tvrtke
- slobodu u predlaganju novih poslovnih aktivnosti
- mogućnost napredovanja i preuzimanja novih odgovornosti

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.