Pošalji prijatelju

Strojarski tehničar / Inženjer strojarstva (m/ž)

Sesvetski Kraljevec

Rok prijave:

Valipile je među vodećim hrvatskim peradarskim tvrtkama koja već više od 20 godina pruža iznimnu kvalitetu i konkurentnu cijenu. Okosnicu poslovanja čine proizvodnja i prodaja jednodnevne peradi, stočne hrane te mesa i mesnih prerađevina. Ozbiljnost i profesionalnost tvrtke Valipile dokazuje preuzimanje poslovne cjeline Puris. Sjedište kompanije je u Sesvetskom Kraljevcu, a u poslovnom sustavu Valipile radi više od 250 djelatnika.

Opis posla

- prijedlozi i realizacija unapređenja u proizvodnji i održavanju
- rješavanje tehničkih problema u procesima proizvodnje i održavanja
- sudjelovanje u nabavi rezervnih dijelova i opreme
- sudjelovanje u instalaciji novih i održavanju postojećih sistema
- sudjelovanje u novim investicijskim programima

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS strojarstvo ili građevina
- minimalno 2 godine radnog iskustva
- vozačka dozvola
- aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.