Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Anterra d.o.o., nositelj franšize Hertz International - vodeće globalne rent-a-car organizacije, traži računovođu (m/ž) za rad u sjedištu tvrtke.

- Zagreb -

Opis posla:

  • Zaprimanje i kontola računovodstvene dokumentacije
  • Knjiženje ulaznih računa
  • Izrada prijave Poreza na dodanu vrijednost
  • Vođenje osnovnih sredstava i obračun amortizacije
  • Blagajničko poslovanje
  • Izrada, kontrola i obračun putnih naloga
  • Usklađivanje otvorenih stavaka sa dobavljačima
  • Ostali računovodstveni poslovi prema nalogu Voditelja računovodstva

Uvjeti:

  • VSS, ekonomski fakultet – smjer računovodstvo
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima računovostva
  • Poznavanje računovodstvenog i poreznog zakonodavstva
  • Samostalnost i odgovornost u obavljanju posla te usmjerenost na detalje i vremenske rokove
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Napredno poznavanje MS office paketa

Što nudimo:

  • Rad u kvalitetnom, dinamičnom i profesionalnom međunarodnom radnom okruženju
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja i usavršavanja

Na oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu, do 20.10.2019.

Pridruži nam se!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.