Pošalji prijatelju

Monter metalnih konstrukcija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • KUPOLE - bolje od šatora d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Lučko 47b, 10250 Lučko
  • Web: http://www.kupole.hr

Kupole - bolje od šatora d.o.o. su vodeća tvrtka za proizvodnju, najam i prodaju geodezijskih kupola u regiji s konstantnim rastom. Naše dugogodišnje iskustvo u event industriji dovelo nas je do internacionalizacije poslovanja. U 2018. godini smo uspostavili zastupništva na području Češke i Mađarske te nam se obujam posla konstantno povećava. Zbog toga smo u potrazi za ambicioznim individuama koji su spremni za nove izazove.

Opis posla

Montaža i demontaža geodezijskih kupola na festivalima, koncertima, eventima na području cijele Hrvatske i Europe, utovar i istovar opreme, čišćenje i održavanje opreme u skladištu te razni drugi fizički poslovi na terenu i u skladištu.

Uvjeti

- odgovornost i predanost prema radnih obavezama
- motivacija za rad
- usmjerenost na timski rad
- spretnost u radu s rukama
- poželjna vozačka B kategorije
- zbog rada u inozemstvu, poželjno je poznavanje engleskog jezika
- poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Izazovi ovog posla:
Česta putovanja, rad u različitim vremenskim uvjetima, rad noću, rad na projektima u inozemstvu, komunikacija s klijentima i kolegama, prijenos znanja na ostale kolege iz tima, organizacija i planiranje projekata kako bi se što lakše omogućila izvedba na terenu.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugodno i dinamično radno okruženje u stalnom odnosu (početak rada 01.11.2019.)
- redovita primanja uz adekvatan sustav nagrađivanja
- redovna isplata dnevnica za vrijeme provedeno na putovanjima
- dodatak za prekovremeni rad
- uvećana isplata za rad nedjeljom, blagdanom i noću
- mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja kroz plaćene radionice, obuke i školovanja
- rad s najvećim imenima iz industrije (mogućnost stjecanja iskustva i znanja)
- rad na najvećim i najprestižnijim projektima u zemlji i inozemstvu
- mogućnost zarade veće plaće nego u drugim branšama za osobe s istim kvalifikacijama

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.