Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

Tvrtka Formator d.o.o. osnovana je 2003. godine i u stopostotnom je vlasništvu austrijske tvrtke IMSA Group. Bavimo se proizvodnjom sigurnosnog kaljenog i laminiranog stakla (staklene ograde, staklena gazišta, staklena vrata, pregradne stijene, tuš kabine) te specijalnih stakala za primjenu u građevinarstvu i brodogradnji (elektrogrijana stakla, stakla s tekućim kristalima). 90% naših proizvoda se izvozi i ugrađuje na objekte širom svijeta.

Formator danas broji 70 zaposlenika i posjeduje jedan od najmodernijih pogona za preradu stakla, a zbog širenja poslovanja i razvoja novih proizvoda u tijeku su daljnja ulaganja u tehnološki razvoj tvrtke kroz nabavku novih strojeva i opreme te zapošljavanje novih djelatnika.

Opis posla

Zbog povećanja opsega posla i proširenja poslovanja, za potrebe proizvodnog pogona u Industrijskoj zoni u Kukuljanovu zapošljavamo više radnika na radnom mjestu:

Radnik u proizvodnji (m/ž).

Opis posla:
- poslovi na strojevima za obradu stakla (rezanje, brušenje, kaljenje, laminiranje i ostalo)

Uvjeti

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Nudimo redovita i primjerena primanja, plaćenu naknadu za prijevoz i topli obrok, mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja te motivirajuće radne uvjete.

Ugovor na određeno uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 5000 do 5500 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.