Pošalji prijatelju

Osobni trener (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Skidajkile centar posluje od 2009. godine u Zagrebu. Prvi centar otvoren je u Prečkom, a 2013. godine otvoren je drugi centar u Maksimiru. U timu je trenutno četiri prof. kineziologije, trener više trenerske, apsolvent više trenerske, trener fitness učilišta, pravnica i vanjski suradnici dr. medicine i ing. preh. teh.

Opis posla

Posao trenera u centru za osobne treninge i mršavljenje.

Mjesto rada: Zagreb - dvije lokacije Prečko i Maksimir.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

Rad uglavnom u popodnevnim satima, subota ujutro, nedjelja neradna. Puno radno vrijeme ili dogovor po danima,pola radnog vremena.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4000 do 5000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.