Pošalji prijatelju

Specijalist za sustave automatske regulacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TERMO SERVIS društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering, projektiranje, graditeljstvo, upravljanje nekretninama, trgovinu i usluge
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 72, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.termo-servis.hr

TERMO SERVIS d.o.o. danas zapošljava 40 djelatnika od čega 10 inženjera strojarske i elektro struke te 22 tehničara specijalista, čime se uvrstila u red najrespektabilnijih tvrtki u području grijanja, ventilacije, klimatizacije i regulacije sposobna za rješavanje i realizaciju najzahtjevnijih zadataka iz svog područja djelovanja.

Svojim stručnim kadrom, referencama te poslovnim rezultatima TERMO SERVIS je postao iskren i pouzdan partner vrijedan povjerenja.

Djelatnosti:
  • prodaja i distribucija HVAC proizvoda
  • tehnička podrška projektnim uredima
  • tehnička podrška instalaterskim tvrtkama
  • servis i rezervni dijelovi

Automatska regulacija i Centralno Nadzorni Upravljački Sustav za sustave grijanja, ventilacije i klimatizacije - GVIK

  • izrada elektro upravljačkih ormara
  • prodaja i distribucija proizvoda za automatsku regulaciju

Opis posla:

Rad na sustavima automatske regulacije i centralno nadzorno upravljačkim sustavima za rashladna postrojenja, sustave grijanja, ventilacije i klimatizacije (industrija i zgradarstvo) – HVAC sustavi, kako slijedi:

  • samostalno vođenje projekata
  • razrada tehničke dokumentacije za sustave automatske regulacije
  • funkcionalno ispitivanje elektroupravljačkih ormara EMP/DDC
  • inženjering na nivou opreme u polju
  • inženjering na nivou Direct digital controlera (DDC) - izrada upravljačkog programa
  • inženjering na nivou centralno nadzorno upravljačkog sustava (CNUS) - izrada grafičkog sučelja
  • puštanje u rad sustava automatske regulacije i CNUS-a
  • funkcionalno ispitivanje sustava automatske regulacije i CNUS-a
  • obuka korisnika te primopredaja krajnjem korisniku
  • izrada tehničke dokumentacije izvedenog stanja za sustave automatske regulacije i elektromotornih pogona i CNUS-a

Nudimo Vam:

  • dodatna edukacija
  • stimulativna primanja prema ostvarenim rezultatima
  • 24 satno osiguranje zaposlenika od posljedica nezgode
  • dodatno dobrovoljno zdravstveno osiguranje s jednogodišnjim sistematskim pregledom
  • naknada za prijevoz za dolazak na posao i odlazak s posla

Uvjeti:

  • obrazovanje iz područja elektrotehnike, smjer automatika
  • napredno korištenje programa E-PLAN
  • prednost poznavanje opreme sustava automatske regulacije i softverskih aplikacija nekih od renomiranih svjetskih proizvođača
  • sposobnost za timski rad i komunikativnost
  • spremnost na putovanja i terenski rad
  • sklonost stalnom učenju i usavršavanju
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.