Pošalji prijatelju

Kućni majstor / tehničar (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

Europa 92 je glavni uvoznik i distributer poznatih brandova Mustang, Lee, Wrangler, Scotch&Soda, Redskins, Broadway, AD Twenty, LTB, a širokoj ponudi vrhunskih brandova se pridružio i poznati svjetski jeans brand Levi's.

Opis posla

Traži se kućni majstor / tehničar (m/ž) na održavanju objekata.

Opis zaduženja radnog mjesta:
- održavanje prostora sjedišta tvrtke i maloprodajnih jedinica
- rad na održavanju elektro instalacija (promjena žarulje, sitni popravci)
- sitni građevinski i stolarni popravci (krećenje, gletanje, sitni popravci)
- koordinacija aktivnosti sa vanjskim servisnim službama
- izvještavanje o određenim aktivnostima
- uska suradnja sa upravom/rukovodećim kadrom na lokacijama
- putovanja na lokacije

Uvjeti

Od Vas tražimo:
- zvanje elektro/strojarski tehničar (nije uvjet)
- poznavanje elektroinstalacija i računalnog sustava
- iskustvo s održavanjem rashladnih sustava, sustava hlađenja/grijanja i ventilacije prostora
- poznavanje vodovodnih i odvodnih sustava objekta

Znanje i kvalifikacije:
- osobno računalo: informatička pismenost poželjna
- poželjno znanje engleskog jezika, ali nije uvjet

Stručna sprema:
- minimalno srednja stručna sprema

Radno iskustvo:
- minimalno 1 godina na istim ili sličnim poslovima

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.