Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • BEST WEST d.o.o.
  • Adresa: IV Gardijske 51, 21000 Split

Best West d.o.o.

4. Gardijske 51, 21000 Split, Hrvatska

25 godina iskustva u uvozu i distribuciji igračaka te sezonskog asortimana

Tvrtka Best West osnovana je 1994. godine kao obiteljska firma u privatnom vlasništvu. Sjedište tvrtke, kao i veleprodajno skladište nalazi se u poslovnoj zoni Splita, na TTTS-u. Bavimo se uvozom i distribucijom igračaka te robe sezonskog karaktera kao što su: Ljetni program, Škola, Noć vještica, Božić, Karneval, Uskrs i Valentinovo. S ponosom se na tržištu ističemo kao vodeća tvrtka u karnevalskom asortimanu (kostimi za sve uzraste, perike, šminke, prateći dodaci i kostimi za kućne ljubimce).

Best West je već dugi niz godina zastupnik i distributer poznatih brendova, a naš asortiman se nalazi na prodajnim mjestima naših brojnih partnera: KAUFLAND, KONZUM, SPAR, TOMMY, PLODINE, DM, BIPA, STUDENAC, METRO, NTL i mnogi drugi.

Kako bi smo nastavili s uspješnim radom te pružili našim klijentima i kupcima najbolju moguću uslugu i proizvod, u potrazi smo za novim članovima tima. Ako voliš prodaju i želiš raditi u stabilnoj tvrtki, prijavi se! Čekamo te!

1 djelatnik/djelatnica za područje od Splita do Dubrovnika

Opis posla:

  • obilazak postojećih te otvaranje novih kupaca
  • briga o ključnim kupcima
  • prezentacija asortimana, unapređenje i proširenje prodaje
  • praćenje izloženosti asortimana
  • razvijanje aktivnog odnosa i povjerenja s kupcima
  • sugestije u kreiranju asortimana i osluškivanje potreba kupaca
  • praćenje naplate
  • obilazak terena po hodogramu
  • rad je na području Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske županije

Uvjeti:

  • SSS / VŠS / VSS
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i aktivno upravljanje vozilom
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Officea

Od kandidata očekujemo visoko razvijene komunikacijske vještine, proaktivnost i samostalnost u radu.

Što nudimo:

  • službeno vozilo i mobitel
  • rad od ponedjeljka do petka, od 08:00 do 16:00 sati
  • neradni vikendi i praznici
  • rad u timskom i stimulativnom okruženju
  • analitičku i tehničku potporu
  • rad na određeno vrijeme s probnim rokom te mogućnost stalnog zaposlenja
  • osnovna fiksna plaća + provizija ovisno o realizaciji (prosječna mj. primanja u totalu iznose između 6.000 i 7.000 kn neto)
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.