Pošalji prijatelju

Voditelj proizvodnje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MB Frigo d.o.o.
  • Adresa: Bani 81, 10010 Zagreb

Opis posla

- implementacija sustava kontrole kvalitete gotovih proizvoda (prema pripadajućim tehničkim normama)
- modeliranje poslovnog procesa prema normi (BPMN i sl.)
- odrediti najvažnije parametre poslovnog procesa
- izrada AS-IS i implementacija TO-BE poslovnih procesa
- promjena i unaprjeđenje poslovnog procesa
- verifikacija i evaluacija modela poslovnih procesa
- provedba preustroja poslovnih procesa
- upravljanje personalom u pogonu i suradnja s voditeljima smjene

Uvjeti

- VŠS/VSS - ekonomija, elektrotehnika, strojarstvo
- rad u proizvodnoj tvrtki u trajanju najmanje 5 godina
- korištenje engleskog jezika u govoru, pismu i razumijevanju
- znanje MS Office-a
- prednost kandidatima sa znanjem integracije poslovnih procesa i ERP sustava tvrtke

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

- dugoročnu perspektivu u respektabilnoj tvrtki
- dinamično i prijateljsko radno okruženje
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.