Pošalji prijatelju

Frigomehaničar / Monter rashladnih uređaja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

nitel
nitel-vatrodojava nitel-sustavi-tehnicke-zastitenitel-pametna-kucanitel-elektroinstalacijenitel-informaticke-mreze

NITEL d.o.o. za projektiranje, izvođenje, održavanje i ispitivanje sustava tehničke zaštite, vatrodojave, elektroinstalacija jake i slabe struje te informatičkih sustava.

Izvođenje strojarskih instalacija (grijanje, hlađenje i ventilacija) te instalacija vode i kanalizacije.

Tvrtka smo s 24 godine tradicije na hrvatskom tržištu te je iza nas bogato iskustvo i mnogi uspješni projekti.

Zagreb

Opis posla:

  • postavljanje freonskih instalacija
  • montaža klimatizacijskih uređaja (split sustavi, VRV sustavi, ventilokonvektori, rashladnici vode, toplinske pumpe, klima komore)

Uvjeti:

  • SSS
  • iskustvo rada na opisanim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorija
  • poželjno posjedovanje dozvole za rad s freonima

Što nudimo:

  • ugodno i profesionalno radno okruženje
  • rad s najnovijim tehnologijama
  • tehničko usavršavanje i dodatna edukacija
  • sigurno radno mjesto
  • cijeni se odanost i rad
  • mogućnost napredovanja
  • većina rada u Zagrebu i okolici
  • sav prekovremeni rad plaćen
  • plaća: Od 5000 do 8000 kn

Ako se vidite na ovoj poziciji, pozivamo Vas da se prijavite putem linka za prijavu najkasnije do 16.11.2019.

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.