Agent u službi za korisnike za njemačko govorno područje (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

TODOS CONSULTING

Virtualni call centar za njemačko govorno područje.

We know how "To Do" customer care.

Opis posla

Želite li raditi od kuće i sami kreirati radno vrijeme uz viša primanja?

Ukoliko izvrsno govorite njemački jezik, pridružite se našem timu od 40 agenata.

Vaš posao je odgovaranje na upite vezane za opće informacije pozivateljima tvrtke www.11880.com.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (izvrsno)

Vještine:

Internet

Što nudimo

- satnicu u iznosu od 40 kn neto
- rad od kuće
- bonuse za efikasnost
- 500 kn bonusa za preporuku zaposlenika
- mogućnost napredovanja u brzorastućem timu
- kontinuirano mentorstvo i podršku
- u radnom vremenu od 08:00 do 20:00 sati, od ponedjeljka do petka, možete raditi između 6 i 8 sati dnevno
- nakon obuke u trajanju od 10 dana, osiguravamo mentorstvo i virtualni tim koji vam je stalna podrška u dugoročnom projektu
- vaša mjesečna primanja će biti veća od prosjeka industrije uz uštedu vremena i novca na odlazak u ured
- mogućnost napretka unutar tvrtke i preuzimanje pozicije Team Leader-a

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

Od 6700 do 7300 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.