Pošalji prijatelju

Agent u Odjelu tehničke podrške (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup za svog klijenta, vodeću tvrtku u telekomunikacijama, traži Agenta u Odjelu tehničke podrške (m/ž)

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija s korisnicima
  • Rješavanje tehničkih poteškoća vezanih za proizvode i usluge tvrtke
  • Podrška postojećim korisnicima
  • Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika

Uvjeti:

  • Minimalno SSS, poželjno tehničkog usmjerenja
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju
  • Proaktivnost i orijentiranost na prodajne rezultate

Pogodnosti za Vas:

  • Stimulirajući dvostruki mjesečni bonusi
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Plaćene edukacije i mentorstvo

Ukoliko ste zainteresirani molimo vas da se prijavite slanjem svog životopisa putem linka.

Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji odgovaraju uvjetima natječaja!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565 700; ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.