Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

Deggendorf, Njemačka

Rok prijave:

  • DER DEUTSCH COACH
  • Adresa: Ludwig-Thoma-Str. 29, 94486 Osterhofen

Njemački trener je jezična agencija. U Njemačku dovodimo kvalificirane radnike. Dobivate ugovor izravno s njemačkom tvrtkom. Ipak, mi ćemo se i dalje brinuti za vas, čak i ako imamo vrlo dobrog šefa za vas. Uvijek možete posjetiti naš Facebook. Tamo ćete naći mnogo ljudi koji nas poznaju. Ako želite razgovarati s nekim koga smo doveli u Njemačku, napišite nam poruku.

Opis posla

Tražimo radnike za rad u Njemačkoj (područje Bayerna) u sektoru građevine:

Zidar (m/ž) - 4 izvršitelja/ice.

Planirani početak rada je početkom siječnja 2020. g.

Uvjeti

Imaš potrebnu izobrazbu ili radno iskustvo na gore navedenom radnom mjestu? Želiš raditi u Njemačkoj? Poznaješ njemački jezik? Ako ne poznaješ, tada organiziramo i besplatni individualni tečaj njemačkog jezika specijalno za tvoje radno mjesto. Prednost je posjedovanje više vozačkih dozvola.

Ako si zainteresiran i imaš pitanja pošalji nam svoj životopis, kako bi smo ti mogli odgovoriti.

Već smo mnogima omogućili dolazak u Njemačku. Ako želiš, možeš i s njima stupiti u kontakt i provjeriti njihova iskustva.

Veselimo se tvojoj prijavi!

Stručna sprema:

KV

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Hrvatski (osnovno), Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- možeš pohađati tečaj njemačkog jezika posebno za građevinsku industriju prije nego što započneš rad
- ugovor potpisuješ direktno sa njemačkom tvrtkom
- ovisno o kvalifikaciji, satnica iznosi od 16-18 Eur
- ugovor od 40 sati tjedno
- isplata je točna i pravedna
- također, dobivaš i svu potrebnu radnu odjeću
- smještaj je osiguran i bez naknade
- svu potrebnu dokumentaciju (prijava, boravište…) rješavamo zajedno
- nadzirat će te njemački trener 24/7

Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Plaća:

Od 1600 do 2100 EUR

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.