Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar / Inženjer završnih radova (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
  • Adresa: Josipa Lončara 1h, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.kamgrad.hr

Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u 40 godina iskustva može pohvaliti s više od 400 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 700 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate na poziciji:

Opis posla:

  • Sudjelovanje u operativnim i administrativnim poslovima
  • Sudjelovanje u planiranju odvijanja gradnje
  • Izrada i dostava zahtjevnica za resursima (ljudstvo, mehanizacija, sredstva rada, materijal)
  • Sudjelovanje u koordinaciji aktivnosti podizvođača i kontroli kvalitete izvedenih radova
  • Izmjera stvarno izvedenih radova i kontrola obračuna, vođenje građevinske knjige i izrada obračuna izvedenih radova
  • Upravljanje nacrtima
  • Dokumentiranje svih procesa i pohranjivanje dokumentacije gradilišta
  • Priprema dokumentacije za tehnički pregled
  • Arhiviranje dokumentacije gradilišta

Nudimo Vam:

  • Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Iskustvo rada u renomiranoj kompaniji

Koga tražimo i što očekujemo?

  • Završena SSS/VŠS/VSS - smjer građevinski tehničar/inženjer građevine
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva, od čega nužno iskustvo u domeni završnih radova
  • Spremnost za rad na terenu
  • Dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu
  • Snalažljivost, preciznost i pravovremenost u radu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCad)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoju ponudu dostavite putem linka Prijava najkasnije do 05.12.2019.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.