Pošalji prijatelju

Specijalist za sistemske integracije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Infosistem je informatička tvrtka usmjerena stalnom proširenju opsega svojih usluga i povećanju broja korisnika. Pri tome posebnu pažnju posvećujemo pravilnom odabiru ljudi te njihovom daljnjem usmjeravanju i izgradnji.

Ukoliko ste spremni biti dio lanca u implementaciji najmodernijih svjetskih rješenja, postanite članom našeg tima bankarskih rješenja.

Opis posla

Voliš učiti i razvijati se? Tražimo motivirane i odgovorne osobe koje žele aktivno sudjelovati u promjenama i spremne su pokazati inicijativu i kreativnost u rješavanju problema.

Tražimo Specijalista za sistemske integracije (m/ž) sa iskustvom u implementaciji i održavanju IT sustava.

Uvjeti

- minimalno 8 godina iskustva na istim i sličnim poslovima
- napredno poznavanje serverskih platformi, Linux i Windows operacijskih sustava
- napredno poznavanje sustava za pohranu podataka
- napredno poznavanje tehnologija i servisa (TCP/IP, DNS, DHCP, AD, CA...)
- poznavanje sigurnosnih tehnologija i sustava (Firewall, VPN, PKI)
- poznavanje Powershell programskog jezika
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- posjedovanje certifikata (MCSA, MCSE)
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednost:
- napredno poznavanje Sophos produkata
- napredno poznavanje virtualizacijskih tehnologija (VMware i Hyper-V)
- napredno poznavanje Microsoft Exchange i Office 365 sustava

Od kandidata očekujemo:
- točnost, samostalnost i proaktivnost
- spremnost na stalno usavršavanje
- praćenje aktualnih tehnologija
- usvajanje novih znanja

Potrebne godine iskustva:

8

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom 6 mjeseci
- dinamičan i motivirajući rad u vrlo uspješnoj i ugodnoj radnoj okolini
- kontinuirano profesionalno usavršavanje
- primanja i napredak u skladu sa rezultatima rada

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.