Pošalji prijatelju

Projektant arhitekture (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ugo group d.o.o. Zagreb je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja koje omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Opis posla

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Projektant arhitekture (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- samostalna izrada idejnih, glavnih, te izvedbenih projekata arhitekture i interijera
- koordinacija projekata s projektantima drugih struka i suradnicima na projektu
- pregled i koordinacija detaljnih nacrta i specifikacija materijala sa suradnicima
- koordinacija tijekom narudžbe opreme
- nadzor prilikom izvođenja radova
- poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona
- rad u uredu i na terenu
- priprema dokumentacije za dozvole i potvrde nadležnih tijela

Uvjeti

- VSS ili Magistar arhitekture
- položen stručni ispit
- najmanje 2 godine iskustva u projektiranju
- izvrsno poznavanje rada na računalu (AutoCAD, Revit, Adobe CS Photoshop, MS office)
- razvijene organizacijske vještine, odgovornost i sklonost timskom radu
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 06.12.2019. godine putem linka za prijavu ili na adresu.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Ugo group d.o.o., Savska cesta 165, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD, Photoshop

Što nudimo

- stimulativna primanja
- motivirajuću radnu sredinu
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.