Pošalji prijatelju

Monter / Mjerač za bakrene kablovske mreže (m/ž)

Bissendorf (Osnabrück), Njemačka

Rok prijave:

Opis posla

Traži se:

Monter / Mjerač za bakrene kablovske mreže (m/ž).

Uvjeti

- minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima na bakarnoj mreži telekoma
- spretnost i iskustvo u radu s alatom
- poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- vozačka dozvola B, BE kategorije
- iskustvo u radu na terenu u području bakrenih i optičkih kablovskih mreža
- iskustvo u mjerenju i nastavljanju bakrenih kablova telekoma
- iskustvo mjerenje greški na bakarnim kablovima prema TDR, Kupfmuller itd.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B, B+E, C+E, C1+E

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- službeni mobitel
- iznadprosječna plaća
- vozila tvrtke (3,5 t)
- siguran i dugoročan posao
- plaćeni godišnji odmor
- plaćeno bolovanje
- ukupno plaćanje mirovine (njemački standard)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.