Koordinator za opće poslove, građenje i tehničko održavanje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom i veleprodajom sa svoja 23 maloprodajna mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom i Makedonijom taj broj raste na preko 60). Brendovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Levi's, Tommy Hilfiger, Scotch & Soda, Replay, Timberland, Camper, Cesare Paciotti, Bata, Liu Jo, Guess, Desigual, NZA New Zealand, Lee, Wrangler, Paciotti 4US, Mango, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brendova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

Koordinator za opće poslove, građenje i tehničko održavanje​ (m/ž)

(Zagreb)

Opis posla

  • rukovodi, kontrolira i organizira rad odjela
  • izrađuje planove i organizira poslove za tekuće i investicijsko održavanje ureda, maloprodajnih objekata i opreme, kao i osiguranje imovine i osoba
  • sudjeluje u planiranju i nabavi potrebnog materijala
  • prati troškove nabavke i servisiranja opreme
  • prati troškove servisiranja voznog parka
  • organizira preventivne i periodične preglede i ispitivanja opreme za rad i uvjeta radne okoline, kao i provođenje mjera osiguranja zgrade i zaposlenih, zaštite na radu i zaštite od požara
  • izdaje upute za uklanjanje neposrednih uzroka i okolnosti koje mogu dovesti do oštećenja, uništenja i prisvajanja objekata i imovine
  • planira, radi na implementaciji i održavanju sistema tehničke zaštite
  • vodi proces odabira izvođača radova za uređenje trgovina
  • kontrolira troškovnike izvođača radova
  • prisutan na gradilištu
  • koordinira izradu projektne dokumentacije u skladu sa standardima pojedinog branda
  • koordinira ishođenje potrebnih dozvola za izvođenje radova u uređenju trgovine i potrebne
  • dokumentacije za rad maloprodajnog objekta
  • izdaje naloge za generalna/redovna i izvanredna čišćenja
  • kontaktira i surađuje sa nadležnim institucijama i ovlaštenim osobama
  • prati i primjenjuje zakonsku regulativu u djelu za koji je odgovoran
  • dužan je primjenjivati mjere zaštite u skladu sa stupnjom osposobljenosti za rad na svom radnom mjestu
  • dužan je primjenjivati sve usvojene standarde i procedure
  • odgovoran je za primjenu i poštovanje svega navedenog
  • obavlja i ostale poslove po nalogu neposrednog nadređenog u skladu sa Zakonom o radu i općim aktima društva

Uvjeti

  • VŠS građevinskog, strojarskog ili sličnog smjera
  • radno iskustvo: 2 godine
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • korištenje računalnog paketa MS Office
  • organizacijske vještine i sistematičnost u radu
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.