Pošalji prijatelju

Export manager (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

Već 23 godine uspješno i ponosno osmišljavamo, proizvodimo i distribuiramo visokosofisticirane strojeve za samoposlužno pranje i čišćenje vozila. Prisutni smo u više od 30 zemalja svijeta i našim klijentima nudimo izvanredno iskustvo popraćeno kvalitetom i dizajnom ADRIATEH proizvoda. Kontinuiranim unapređenjem poslovanja pozivamo Vas da se prodružite našem inovativnom timu na radnom mjestu: Export Manager (m/ž)

Brand ADRIATEH se etablirao u sam vrh proizvođača samoposlužnih autopraonica i opreme zbog čega smo otvoreni prema samoinicijativnoj osobi, koja bi se s punom odgovornošću i entuzijazmom pridružila našem timu.

Opis posla

- svakodnevna komunikacija sa distributerima iz portfolija dodijeljenih zemalja
- pronalaženje novih kupaca na postojećim i novim tržištima
- organizacija i koordinacija poslova prodaje u izvozu
- izrada ponuda i specifikacija narudžbi za proizvodnju
- praćenje tržišnih trendova i analiza prodaje na inozemnim tržištima
- spremnost na putovanja i prisutnost na internacionalnim sajmovima

Uvjeti

- VSS
- izražene prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine
- proaktivna, fleksibilna, ažurna, dobro organizirana osoba s tehničkim afinitetom
- usmjerenost na visoke standarde u poslu uz izrazitu sklonost timskom radu
- aktivno znanje i rad u alatima: MS Office, Outlook 365, uz poželjno iskustvo korištenja CRM platforme
- aktivno služenje Engleskim jezikom u govoru i pismu, poželjno znanje još jednog stranog jezika (prednost Njemački jezik)
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u dinamičnom, profesionalno organiziranom timu
- stalni radni odnos uz probni rok od 3 do 6 mjeseci
- službeno vozilo nakon probnog roka
- prijenosno računalo I mobitel
- iznadprosječna primanja
- kolektivni godišnji odmor (ljetni i zimski)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.