Serviser rashladnih i klimatizacijskih uređaja - frigomehaničar (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Split

Rok prijave:

Tvrtka Frigooprema osnovana je davne 1997. godine i među prvima se specijalizirala za proizvodnju, montažu i servis rashladnih uređaja. Znanjem, iskustvom i obavljenim poslovima svrstava se među vodeće tvrtke u Hrvatskoj i regiji. S timom vrhunski obučenih servisera i dvadesetak servisnih vozila pokrivamo cjelokupno područje Hrvatske, održavamo rashladne uređaje u vodećim hrvatskim tvrtkama i najvećim objektima. Tvrtka posluje iz dvije poslovne jedinice: Split i Zagreb.

Cilj rukovodstva je da tvrtka Frigooprema, koju uspješnom čine njezini djelatnici postane, sinonim kvalitete i stručnosti za rashladne sustave u Hrvatskoj. Svojim predanim radom i postignućima doprinosimo zajedničkom cilju i stvaranju uspješnog branda.

Frigooprema je u 2019. godini započela novo poglavlje te njeno poslovanje kreće uzlaznom putanjom. Ukoliko želite raditi u dinamičnom okruženju punom novih izazova te ako ste pouzdana, dinamična i odgovorna osoba spremna na timski rad, pružiti ćemo Vam priliku za profesionalan razvoj u ovom poslovnom okruženju.

Opis posla

Frigooprema d.o.o., je tvrtka koja posluje na cijelom teritoriju Republike Hrvatske te trenutno zapošljava servisere rashladnih i klimatizacijskih uređaja - frigomehaničare (m/ž) na području Zagreba, Rijeke i Splita.

Radni zadaci su instaliranje i montaža klimatizacijskih uređaja, rashladne opreme, preventivni servisi i popravci na rashladnim i klimatizacijskim uređajima.

Rad na terenu i u poslovnicama tvrtke.

Uvjeti

Uvjet za prijavu je minimalno 3 godine radnog iskustva.

Od kandidata tražimo samostalnost u obavljanju dnevnih poslova, poznavanje elemenata sustava hlađenja i klimatizacije te rashladnih tvari koje se koriste u tehnici hlađenja kao i instalacijskog materijala, rukovanje sa raznim alatom potrebnim za rad, osnovno poznavanje računala, vozačka dozvola B kategorije.

Prednost imaju kandidati koji posjeduju uvjerenje o osposobljenosti za gospodarenje rashladnim sredstvima.

Molimo da u životopisu naznačite za koji grad/regiju se prijavljujete.

Ukoliko smatrate da posjedujete potrebite vještine i znanja i želite postati dio našeg stručnog i uspješnog tima, pozivamo Vas da nam se pridružite!

Stručna sprema:

Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- dodatna usavršavanja u području novih tehnologija hlađenja u zemlji i inozemstvu
- stjecanje novih certifikata i ovlaštenja
- službeni mobitel
- službeni automobil
- alat i ostala sredstva potrebna za rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.