Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb, Lučko, Sesvete, Rijeka, Split, Pula

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska za svoje klijente traži više osoba za popunu pozicija radnika u proizvodnji (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb, Žitnjak, Lučko, Sesvete, Rijeka, Split, Pula

Opis posla:

  • sudjelovanje u procesu proizvodnje
  • rad na stroju
  • kontrola proizvoda
  • održavanje radnog mjesta

Potrebne kvalifikacije:

  • NKV - SSS
  • prethodno iskustvo rada je prednost
  • odgovornost u radu

Nudimo:

  • rad na puno radno vrijeme, smjenski rad
  • ugovor na određeno vrijeme, uz mogućnost produljenja na neodređeno

Ukollko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa na hrvatskom jeziku putem linka.

Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo one kandidate koji udovoljavaju uvjetima natječaja.

Manpower d.o.o., Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, Hrvatska, Agencija za privremeno zapošljavanje,na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje, pod brojem 28/09.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.