Pošalji prijatelju

Operater linije u Proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Dukat mliječna industrija d.d.
  • Adresa: Marijana Čavića 9, 10000 Zagreb

DUKAT d.d. vodeći je otkupljivač i prerađivač svježeg sirovog mlijeka proizvedenog na hrvatskim mliječnim farmama te vodeća robna marka mlijeka i mliječnih proizvoda u Hrvatskoj. Okosnicu Dukatovog poslovanja čine svježi, zdravi i nutritivno visokovrijedni mliječni proizvodi samo najbolje kvalitete, svakodnevno dostupni diljem Hrvatske.

Predanost, jednostavnost i ambicioznost temeljne su vrijednosti tvrtke, čvrsto utkane u korporativnu kulturu i svakodnevni rad naših zaposlenika.

Opis posla

- rukovanje s više strojeva na tehnološkim linijama
- kontrola rada strojeva
- kontrola proizvoda na liniji proizvodnje (pakiranja, oznaka/datuma na proizvodu, mase proizvoda i dr.)
- vođenje potrebnih evidencija kontrola čistoće strojeva, opreme i radnog prostora
- udovoljavanje zahtjevima HACCP sustava u skladu s procedurama
- provođenje mjera iz osobne i proizvodne higijene te mjera zaštite na radu
- primopredaja poslova i proizvoda u smjeni

Uvjeti

- SSS, tehnička ili prehrambena škola
- spremnost na rad u smjenama
- radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima je prednost, ne i uvjet
- uvođenje u posao kroz sustav mentorstva

Osobni profil:
- marljivost, odgovornost i fleksibilnost
- sklonost timskom radu
- spremnost na učenje i rad u dinamičnom proizvodnom okruženju

Molimo Vas da nam svoju molbu i životopis dostavite najkasnije do 14.11.2019. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mogućnost stalnog zaposlenja
- novčane nagrade za postignute radne rezultate
- mogućnost napredovanja kroz savladavanje dodatnih znanja i vještina
- dodatne pogodnosti za zaposlenike prema Kolektivnom ugovoru: božićnica, regres, uskršnjica, pokloni za djecu…

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.