Pošalji prijatelju

Samostalni komercijalist (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

PREMIUM d.o.o. je poduzeće specijalizirano za veleprodaju jednokratne ambalaže za hranu i piće s posebnim naglaskom na bio i eko ambalažu. Pioniri smo u proizvodnji papirnatih čaša "Coffee 2go". Dobro smo pozicionirani na tržištu, imamo stabilan i snažan kontinuirani rast, svu potrebnu infrastrukturu te poslovni ugled. Trenutno zapošljavamo 26 radnika. S obzirom na značajnu potražnju naših roba, ovom serijom zapošljavanja radimo iskorak te osnivamo poslovnice po regijama u RH kako bi bili bliži krajnjim kupcima i trgovcima.

Opis posla

- sustavno i organizirano obilaženje postojećih i novih kupaca, analiziranje njihovih potreba i mogućnosti nuđenja roba na području Zadarske i Šibensko-kninske županije
- kvalitetno predstavljanje prodajnog asortimana, nuđenje, ugovaranje i kontinuirana prodaja
- praćenje toka robe od narudžbe do predaje kupcu, promptno rješavanje eventualnih nesporazuma i/ili reklamacija
- koordiniran rad sa nadređenim voditeljem Poslovnice u Splitu
- praćenje i analiza konkurencije na području djelovanja
- početak rada: siječanj 2020.

Uvjeti

- obvezno iskustvo u HoReCa industriji te iskustvo u (direktnoj) prodaji
- poznavanje roba iz našeg asortimana te tržišta i kupaca na području svog djelovanja
- snažno izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
- pokazivati razumijevanje, prijateljstvo, suosjećanje s drugim ljudima i ne ulaziti u konflikte

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- biti ćete važni dio uspješnog i brzorastućeg poduzeća
- dinamičan posao u stimulativnom okruženju
- samostalnost, samoinicijativnost i kreativnost u timskom radu
- stalni radni odnos s mogućnostima za profesionalni i osobni razvoj
- automobil i mobitel
- probni rok 3-6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.