Radnik na pakiranju i proizvodnji staklene farmaceutske ambalaže (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Opis posla

Piramida d.o.o. tvrtka s više od 65 godina uspješnog iskustva i kontinuiranog napretka u proizvodnji staklene ambalaže za farmaceutsku industriju zbog proširenja proizvodnih kapaciteta, uvođenja novih proizvodnih linija i širenja tržišta traži izvršitelje/izvršiteljice za rad na pakiranju staklene farmaceutske ambalaže.

Opis posla:
- kontrola proizvoda s linije i slaganje u kutije
- izdvajanje nesukladnih proizvoda
- označavanje kutija i kontrola podataka na etiketama
- ulaganje staklenih cijevi u stroj
- održavanje strojeva i radnog prostora čistim i urednim

Uvjeti

- KV/SSS prednost, ali ne i uvjet

Prijave koje ne odgovaraju traženim uvjetima nažalost nećemo moći uzeti u obzir.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Resnička 10, Piramida d.o.o., 10360 Sesvete

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad na duži period
- mogućnost stalnog zaposlenja u vodećoj tvrtki za proizvodnju farmaceutske ambalaže (ne tražimo sezonske radnike)
- mogućnost napredovanja
- regres, božićnica, uskrsnica
- plaćen prijevoz
- dodatak za noćni rad 35%, za rad nedjeljom 50%, za rad na blagdane i neradne dane 50%, za rad u drugoj smjeni 10%
- stabilna primanja
- posao uključuje rad u smjenama te rad vikendom i praznicima, prema rasporedu smjena

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.