Pošalji prijatelju

Profesor engleskog jezika (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • piccadilly j.d.o.o
  • Adresa: Medvedgradska 34, 10000 Zagreb

Opis posla

Učenje engleskog jezika s djecom u dobi od 3 mjeseca do 14 godina.

Uvjeti

U obzir dolazi profesor engleskog jezika; izvorni govornik engleskog s dobrim poznavanjem hrvatskog jezika; student apsolvent s odličnim znanjem engleskog jezika.

Tražimo komunikativnu, pozitivnu i kreativnu osobu koja voli djecu, pjevati i plesati.

Odlično vladanje engleskim jezikom je nužno, a poželjne su i osnovne umjetničke vještine i znanja; pjevanje, plesanje te poznavanje rada na računalu.

Tražimo osobu koja je u mogućnosti popodne održavati nastavu.

Molimo sve kandidate da se prije prijave za posao upoznaju s našom metodom putem www.helendoron.hr te Facebook stranice Helen Doron English Medvescak.

Prijave šaljite putem linka za prijavu.

Razmatrati ćemo samo potpune prijave koje trebaju sadržavati:
- motivacijsko pismo na engleskom jeziku
- životopis/CV

Ukoliko nam Vaši podaci i iskustvo budu interesantni, biti ćete pozvani na intervju te testiranje.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Mogućnost usavršavanja putem specijaliziranih Helen Doron English treninga i seminara.

Primati podršku putem naše godišnje konferencije, sastanka učitelja web portala i foruma.

Raditi zanimljiv i dinamičan posao prema metodi koja je višestruko korisna za razvoj djece.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.