Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Niveto d.o.o. za graditeljstvo
  • Adresa: Šuškovići 76, 10040 Zagreb
  • Web: https://www.spa.hr/

niveto d.o.o., obiteljska je tvrtka osnovana 1993. godine.

Tvrtka se bavi projektiranjem i izvođenjem strojarskih i elektro instalacija bazena, fontana, vodenih parkova te prodajom wellness opreme.

Opis posla

Pozivamo vas da se učinkovito razvijate i sudjelujete u stvaranju rezultata na poziciji:

Voditelj prodaje (m/ž).

Radi daljnjeg rasta tražimo voditelja prodaje (m/ž) za prodaju robe iz Spa asortimana te pripremu robe za isporuku i skladištenje (utovar/istovar robe).

Voditelj prodaje je stručnjak u prodaji Spa proizvoda: masažnih bazena i sauna (www.spa-pools.eu/si) na području Slovenije i Republike Hrvatske.

Poslovni i radni zadaci obavljaju se u Zagrebu.

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- obavezno aktivno korištenje slovenskog jezika u govoru i pismu (prednost poznavanje još jednog stranog jezika)
- komunikacija i izgradnja partnerskog odnosa s kupcima
- priprema ponuda
- priprema robe za isporuku
- kontrola nad realizacijom i naplatom
- znanje rada s računalom
- timski rad
- ozbiljnost
- vozačka dozvola B kategorije
- u prednosti su kandidati koji imaju iskustvo u prodaji wellness opreme

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Slovenski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok 3 mjeseca
- stimulativna primanja
- edukacija o Spa.hr proizvodima i uvođenje u posao

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.