Pošalji prijatelju

Sales manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

SpaS Studio d.o.o. se dugi niz godina bavi opremom za privatni i profesionalni Wellness. Kao ovlašteni zastupnici hidromasažnih bazena američke marke Hot Spring, i renomiranog njemačkog proizvođača sauna – Klafs, sa zadovoljstvom možemo reći da nudimo najbolju vrijednost za novac, te vrhunsku i profesionalnu uslugu kakvu naši klijenti i zaslužuju. U potrazi smo za osobom s prodajnim vještinama da se pridruži našem timu.

Opis posla

Širimo naš tim te smo u potrazi za osobom koja bi došla na poziciju:

Sales manager (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- samostalno vođenje cjelokupnog prodajnog procesa
- praćenje i briga o klijentima nakon ostvarene prodaje
- izrada i izdavanje ponuda klijentima
- postizanje zadanih poslovnih ciljeva i planova prodaje
- aktivna komunikacija prodajnih akcija prema klijentima i suradnja u provođenju marketinških aktivnosti
- predlaganje aktivnosti za povećanje efikasnosti rada

Uvjeti

- SSS/VSS
- minimalno 3 godine iskustva na sličnim poslovima u prodaji
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine
- motiviranost
- napredne komunikacijske i prezentacijske vještine
- poznavanje MS Office programa
- izvrsno poznavanje engleskog jezika, poznavanje njemačkog jezika je prednost
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na povremena poslovna putovanja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju te smatrate da zadovoljavate navedene uvjete pošaljite nam vaš životopis.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja te dodatne bonuse ovisne o rezultatima prodaje
- odlična radna okolina
- vrlo zanimljiva materija poslovanja
- edukacije i razvoju prodajnih vještina
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.