Pošalji prijatelju

Voditelj distributivnog centra (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na hrvatskom tržištu već 25 godina. Uvijek tražimo sposobne i stručne osobe te želimo da kao članovi našeg tima svojim iskustvom i znanjem doprinesu ostvarenju zajednički postavljenih ciljeva.

Opis posla

Prijavi se na radno mjesto:

Voditelj distributivnog centra (m/ž).

Opis posla:
- sudjelovanje u pregovorima s ključnim kupcima
- planiranje ruta za dostavu robe do prodajnih mjesta
- praćenje popunjenosti vozila i optimizacija
- kontrola rada radnika i komercijalista
- briga oko poslovanja skladišta
- kontrola ulaza robe
- pravovremeno komisioniranje robe i priprema izlaza robe
- dnevno praćenje urednosti administracije
- organizacija, provođenje i kontrola inventura

Uvjeti

- VŠS/VSS
- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje tržišta prehrambenih proizvoda
- iskustvo u organizaciji i vođenju timova
- odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office, napredno Excel)
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.