Pošalji prijatelju

Automehaničar / autoelektričar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Automehaničarska radiona u Malešnici traži automehaničara (m/ž) s iskustvom.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 764 0464

Stručna sprema:

KV

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- dodatna edukacija
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 8:00 do 16:00 sati
- plaća: prema dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.