Pošalji prijatelju

Monter strojarskih instalacija (m/ž)

Slovenija

Rok prijave:

  • jansik d.o.o.

Naše poduzeće bavi se montažom podtlačnog sistema odvodnje ravnih krovova – sistem SIAQUA te montažom konstrukcija i pričvrsnog materijala – sistem SIKLA.

Opis posla

Dugoročno zapošljavamo više novih radnika na području montaže za radno mjesto: Monter strojarskih instalacija (m/ž).

Rad u Sloveniji, blizu granice.

Uvjeti

- ručne spretnosti
- barem osnovno poznavanje instalaterskih i sličnih radova
- kandidati iz Međimurske regije imaju prednost

Za več informacij pokličite na +386 (0)2 573 52 10.

Stručna sprema:

KV, VKV

Što nudimo

- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- zadovoljiva plaća te isplata svih dodataka i troškova rada
- stručnu edukacija za obavljanje namjenskog posla

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.