Pošalji prijatelju

Maniker (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tvornica Noktiju

Opis posla

Tvornica Noktiju i dalje raste. U timu nas je 11 i tražimo 5 novih kolega/kolegica za manikuru, trajni lak i geliranje.

Uvjeti

- napredno znanje u manikuri, trajnom laku i geliranju/ugradnji
- marljivost, odgovornost, profesionalnost i timski duh
- spremnost na daljnje učenje i želju za napredovanjem u struci

Molimo kandidate da prilože slike radova.

Što nudimo

- rad u dvije smjene
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka (dvije radne subote)
- prijava u radni odnos odmah
- ugodne uvjete za rad - s profesionalnim materijalima i alatima
- mogućnost za usavršavanjem i napredovanjem u struci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.