Pošalji prijatelju

Nastavljalec strojev za brizganje plastike (m/ž)

Komenda, Slovenija

Rok prijave:

Kot že samo ime podjetja – PLAMTEX pove, so glavne dejavnosti podjetja:

PLA - plastika (predelava termoplastov)
M – metal (orodjarstvo)
TEX – tekstil (zastopanje blagovnih znamk)

Smo družinsko podjetje in zaupanja vreden razvojni partner, zaradi hitre rasti podjetja stalno vlagamo v razvoj kadrov. V Plamtex int-ju se zavedamo, da odlično podjetje sestavljajo odlični delavci, zato ponujamo delo osebi, ki si želi novih izzivov na področju orodjarstva v mladem in ambicioznem timu. Če ste oseba, ki je pripravljena sprejeti nove izzive in iskati rešitve, ter izkusiti zadovoljstvo dela s sodobno strojno opremo in izkušenimi sodelavci vas vabimo na predstavitveni razgovor.

Opis posla

- montaža in demontaža orodij
- nastavljanje strojev za brizganje plastika, zagon procesa, sprostitev serije
- odpravljanje napak v procesu brizganja plastike
- skrb za kakovost procesa brizganja in izdelkov
- vzdrževalna dela
- vzorčenje
- nastavitev robotov
- izboljšave

Uvjeti

- zaključena vsaj IV. stopnja izobrazbe tehnične smeri
- osnovno znanje MS Office
- samo kandidati z izkušnjami na področju brizganja plastike
- sposobnost timskega in samostojnega dela
- dobre organizacijske sposobnosti, samoiniciativnost, motiviranost

Vse kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali novo karierno priložnost vabimo, da nam svojo prijavo vključno z življenjepisom pošljete preko linka za prijavo do 14.12.2019.

Stručna sprema:

VKV

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
- vrhunsko plačilo
- delo v urejenem in dinamičnem okolju
- priložnost za osebni in karierni razvoj
- večizmensko delo
- nagrada ob zaključku leta

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni