Pošalji prijatelju

Voditelj gradilišta (m/ž)

Celje, Slovenija

Rok prijave:

Opis posla

- organizacija, planiranje, rukovođenje, koordinacija i kontrola radova na gradilištu
- izrada terminskog plana izvođenja radova, kontrola realizacije terminskog plana prema zadanim rokovima
- provođenje neposrednog nadzora nad radom radnika i poslovne dokumentacije
- briga o pravovremenoj narudžbi i nabavi materiala i opreme za radove na gradilištu
- vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige i sve potrebne dokumentacije na gradilištu
- obračun izvedenih radova

Uvjeti

- VSS graditeljstva
- iskustvo u vođenju gradilišta
- položen stručni ispit
- članstvo u strukovnoj komori

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel i računalo
- službeni automobil
- ulaganje u profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.