Pošalji prijatelju

Key Account Manager (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

Europe's larger Baklava manufacturer

Tvrtka New Bakery d.o.o., osnovana je 2014. godine i smještena je u Lukavcu kod Velike Gorice. U 100% stranom vlasništvu New Bakery je trenutno najveća tvornica baklava u Europi. U proizvodnom pogonu koji je opremljen najsofisticiranijom opremom i koji se trenutno prostire na oko 1500m2, proizvode se baklave i slične slastice koje se potom distribuiraju diljem svijeta. Zavidan je podatak da se 95% ukupne prodaje odnosi na izvoz. Poslovanje se temelji na najstrožim kriterijima i sustavima za sigurnost hrane IFS i BRC. Članstvo u Sedex-u jamči ophođenje po najstrožim etičkim kodeksima prema partnerima i zaposlenicima.

Opis poslova

  • Samostalno upravljanje i razvoj poslovnih odnosa s postojećim i potencijalnim kupcima u zemlji i inozemstvu
  • Praćenje i unapređenje zadovoljstva kupaca
  • Iniciranje i koordinacija prodajnih aktivnosti kod kupaca
  • Odgovornost za izradu i realizaciju poslovnih planova
  • Praćenje tržišta, pozicioniranja proizvoda kod kupaca i iznošenje ideja o poboljšanjima
  • Neprekidna potražnja za novim poslovnim prilikama
  • Izrada prezentacija, kreiranje ponuda
  • Izrada analiza prodajnih rezultata, izvještavanje Uprave poduzeća
  • Predlaganje poslovnih strategija i prodajne politike s ciljem unapređenja prodaje
  • Operativno praćenje narudžbi i isporuka robe
  • Sudjelovanje u marketinškim aktivnostima

Uvjeti

  • VSS, magistar struke, ekonomskog smjera
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno znanje MS Office
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Prednost poznavanje više stranih jezika
  • Izražene komunikacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • Rad u internacionalnoj i dinamičnoj sredini
  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Mogućnost usavršavanja i dodatnih edukacija
  • Mogućnost napredovanja
  • Stalni radni odnos
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.