Pošalji prijatelju

Strojnik TGM (m/ž)

Slovenija, Njemačka, Njemačka

Rok prijave:

  • Pomgrad d. d.

Opis posla

Išče se več kandidatov za delovno mesto: Strojnik TGM (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- zavarovanje delovnega območja
- upravljanje in rokovanje s težko gradbeno mehanizacijo
- strojno izkopavanje vseh vrst zemljin
- izvajanje zemeljskih in rušitvenih del
- izvajanje vzdrževanja in nadzora nad delovnimi stroji
- razna manjša popravila
- izvajanje raznih pomožnih in fizičnih del na gradbišču

Lokacija dela: Terensko delo po celotni Sloveniji in v tujini.

Uvjeti

- zaključeno srednje poklicno izobraževanje tehnične, strojne ali druge ustrezne smeri
- delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu najmanj 3 mesece
- opravljen izpit za upravljalca težke gradbene mehanizacije
- samostojno delo
- vozniški izpit B kategorije

Kandidate, ki izpolnjujejo zgoraj navedene pogoje, vabimo, da nam svoj življenjepis pošljejo preko linka za prijavo, najkasneje do 21.12.2019.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zaposlitev za določen čas, s polnim delovnim časom, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- redno plačilo
- vsi dodatki v skladu s panožno kolektivno pogodbo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni