Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb, Lučko, Sesvete, Rijeka, Split, Pula

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska za svog Klijenta, tvrtku koja se bavi proizvodnjom i distribucijom traži kandidata za popunu radnog mjesta Radnik u proizvodnji (m/ž) - rad na stroju.

Mjesto rada: Zagreb, Lučko, Sesvete, Rijeka, Split, Pula

Opis posla:

  • rad na stroju
  • kontrola proizvoda
  • održavanje radnog mjesta

Uvjeti:

  • rad u smjenama
  • timski rad

Prednosti:

  • iskustvo na poslovima strojara - nije uvjet
  • radno iskustvo

Nudimo:

  • posao na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • putni troškovi
  • rad u međunarodnoj kompaniji
  • edukacija i usavršavanje

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.