Specijalist korisničke podrške za njemačko govorno područje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska za klijenta, tvrtku Pro Call, traži osobu za popunu pozicije:

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija s odjelom nabave i skladištem u Njemačkoj te s registriranim korisnicima Normfest-a (rješavanje upita, izrada ponuda i zaprimanje narudžbi)
  • praćenje sustava narudžbi
  • opskrba auto servisa s Normfest proizvodima
  • istraživanje tržišta i specifičnosti vezanih za autoindustriju
  • briga i praćenje zadovoljstva korisnika

Opći uvjeti:

  • izvrsno poznavanje njemačkog jezika (minimalno B2 razina)
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • informatička pismenost

Manpower d.o.o., Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, Hrvatska, Agencija za privremeno zapošljavanje,na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje, pod brojem 28/09.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.