Pošalji prijatelju

Glovo dostavljač (m/ž)

Zagreb, Split, Osijek

Rok prijave:

  • Glovoapp Technology d.o.o.
  • Adresa: Trg Josipa Jurja Strossmayera 5, 10000 Zagreb

Glovo je započeo s radom prije 3 godine u Španjolskoj. Sveukupno Glovo posluje u više od 25 država te više od 300 gradova! U Hrvatskoj je započeo s poslovanjem u travnju, 2019. godine te je do sada više od 2000 dostavljača odradilo dostave preko naše platforme! Glovo je najveća platforma za dostave u Hrvatskoj te se širi na nove gradove!

Opis posla

Tražimo dostavljače (m/ž) za narudžbe korisnika putem Glovo platforme.

Sve što trebaš za početak rada je instalirati aplikaciju na svom pametnom telefonu, a Glovo će ti osigurati torbu za rad.
Dostave su kratkog dometa te se nalaze unutar granica grada, tako da nećeš morati voziti s jednog kraja grada na drugi.

Uvjeti

Zainteresiran? Pogledaj našu stranicu te se prijavi za jednu od ponuđenih informativnih prezentacija: https://glovoapp.com/hr/glovers?utm_source=mojposao&utm_medium=platform

Što nudimo

- zarada do 12 000 kn mjesečno
- bonusi
- isplata svaka 2 tjedna
- dostava narudžbi (do maksimalno 9 kg) u kompaktnoj Glovo torbi, koja ti neće smetati niti na jednoj vrsti prijevoznog sredstva
- fleksibilno radno vrijeme
- sloboda pri biranju rasporeda
- moguće je korištenje osobnog vozila (auto, skuter, bicikl)
- uživaj u istraživanju svog grada

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

do 12000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.