Pošalji prijatelju

Viši specijalist za upravljanje projektima (m/ž)

Split ili Zadar

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka d.d. uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Viši specijalist za upravljanje projektima (m/ž) - 2 izvršitelj/ice - Odjel upravljanja projektima, Direkcija za projekte i optimizaciju (DPO), Sektor operativnih poslova i IT

Mjesto rada: Split ili Zadar (ovisno o odabranom kandidatu)

Period primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest mjeseci.

Opis posla:

  • odgovoran je za planiranje, upravljanje, koordinaciju, izvješćivanje te financijsku kontrolu projekta od faze planiranja do faze zatvaranja projekta
  • definira strukturu projektnog plana, angažira članove tima u definiranju opsega, plana i budžeta projekta
  • integrira sve projektne cjeline i procese u jedinstveni projektni plan
  • odgovoran za realizaciju projekta u skladu s definiranim opsegom, vremenom i budžetom
  • vodi projektni tim tijekom trajanja projekta, koordinira realizaciju svih projektnih aktivnosti
  • osigurava komunikaciju između svih dionika projekta i predstavlja sučelje između tima, klijenata i ostalih sudionika
  • osigurava adekvatan angažman svih sudionika projekta
  • prati realizaciju projekta, analizira odstupanja od plana i provodi odgovarajuće mjere
  • kontrolira promjene u projektu
  • prati i anticipira projektne rizike i poduzima odgovarajuće mjere
  • izvještava o statusu i napretku projekta te realizaciji projektnog budžeta

Uvjeti zapošljavanja:

  • VSS ekonomija, menadžment ili računarstvo
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima usko vezanima uz upravljanje projektima, a poželjno PMI certifikat i iskustvo u agilnom upravljanju projektima
  • aktivno znanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • aktivno korištenje Microsoft Office alata (MS Office paket)
  • znanje i primjena financijskih procjena i tehnika
  • visoka razina kredibiliteta i osobnosti
  • (samo)organizacijske sposobnosti
  • analitičan i sistematičan pristup poslu
  • sposobnost iniciranja i implementacije promjena
  • snažne vještine upravljanja procesima i vođenja ljudi
  • komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
  • ažurnost u obavljanju radnih zadataka
  • sposobnost definiranja prioriteta
  • motiviranost za daljnje učenje i usavršavanje
  • kolegijalnost i sklonost timskom radu

Prijava i životopis se podnosi do 11.12.2019. popunjavanjem prijavnog upitnika ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija organizacije i ljudskih potencijala
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.