Pošalji prijatelju

DevOps inženjer za integracije sigurnosnih rješenja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CROZ društvo s ograničenom odgovornošću za informatičku djelatnost
  • Adresa: Lastovska 23, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.croz.net

CROZ je tvrtka koja iza sebe ima više od 500 uspješno odrađenih projekata u Hrvatskoj i inozemstvu. Bavimo se razvojem softvera po mjeri te za naše korisnike gradimo enterprise web i mobilna rješenja koristeći moderne tehnologije i arhitekturalne koncepte te korisnicima pružamo usluge sistemske integracije i izgradnje IT sustava na kojima će naš softver (ili softver velikih svjetskih vendora) veselo raditi.
Želimo proširiti naš tim za infrastrukturna rješenja kako bismo zajedno stvarali nove vrijednosti.

Više o našim projektima možete doznati na www.croz.net

Opis posla

Želiš znati što se događa u pozadini ogromnih sustava (telekomi i financijske institucije s preko 30.000 zaposlenih)?
Vješto se snalaziš s Javom, JavaScriptom i SQL-om?
Uz programiranje tvoja je omiljena tema security?
Želiš raditi na deluxe domaćim i inozemnim projektima s naj macho ekipom u CROZ-u?

Na dobrom si putu. Čitaj dalje :-)

Primjer projekta:

Gdje je problem?
Firma koja vrti mnogo milijuna valuta* u danu i ima više od 30.000 zaposlenih. Svaki zaposlenik mora se moći ulogirati u sustave firme te ima različita prava pristupa sustavima ovisno o roli, iskustvu, lokaciji i sl.

*Osigurana diskrecija klijenata :-)

Koje je rješenje?
Implementirat će se sustav za upravljanje životnim ciklusima accounta.
Zvuči jednostavno? E pa nije. Jer taj sustav nije prilagođen poslovnim procesima koje firma ima za upravljanje identitetima. A govorimo o 30.000 accounta.

I što sad?
E sad dolazi super CROZ-ovac zvani DevOpko i u raznim programskim jezicima razvija module/adaptere kako bi pretvorio naoko gotovu aplikaciju (a zapravo platformu) u custom made rješenje skrojeno po mjerama svog klijenta.

I?
Živjeli su dugo i sretno do kraja života.

Uvjeti

Must have:
- shvaćaš principe objektnog programiranja
- dobro znaš Javu, JavaScript i SQL
- zanima te šira slika, kontekst u kojem softver nastaje
- nije ti problem komunicirati s iskusnim sistemašima i aplikativcima, dapače, jedva čekaš učiti od njih i stalno rasti u tako dobrome okruženju
- bez problema se snalaziš na Linuxu i Windowsima

Nice to have (znaš što su ti pojmovi i barem si se nekad u životu s njima susreo pa ćeš ih lako naučiti):
- open source tehnologije kao što su ApacheDS, OpenLDAP, OpenIAM, FreeIPA, Keycloak, OpenDJ, WSO2 Identity Server)
- SSO
- baze podataka
- LDAP poslužitelji
- sigurnosni alati
- aplikacijski poslužitelji

Dodatno:
Ako si upoznat s nekom od IBM-ovih ili sličnih sigurnosnih tehnologija - Security Identity Manager (ISIM), Security (Tivoli ) Directory Integrator (SDI/TDI), Security Directory Server, Security Identity Governance and Intelligence, ne oklijevaj ni sekunde nego klikni na prijavu. Nećeš požaliti.

Ako smo te opisom pogodili ravno u srž - klik na prijavu i vidimo se na razgovoru!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Što nudimo

Kao DevOps inženjer u odjelu za infrastrukturna rješenja u našem timu ćeš:
- raditi u ekipi iskusnih, agilnih i vrlo sposobnih kolega
- sudjelovati u svim fazama sistemskih projekata
- imati priliku steći iskustvo sa širokim spektrom alata, tehnologija, arhitektura
- biti dijelom ekipe koja stalno uči, poboljšava se i tehnološki eksperimentira na najrazličitije načine :-)
- biti dijelom ekipe izrazito sklone dijeljenju znanja i iskustava

Još nudimo:
- dediciranog mentora koji ti pomaže oko svih tehničkih nedoumica (a i onih organizacijskih :-) )
- klizno radno vrijeme
- mogućnost povremenog rada od kuće
- kvalitetno prijenosno računalo (laptop) i službeni mobitel
- godišnji sistematski pregled
- super cool uređeni prostor
- motivirajuća, poticajna i prijateljska atmosfera
- edukaciju u skladu s vlastitim interesima i razvojnim smjerovima tvrtke (certifikacije, konferencije, tečajevi, online tečajevi ili samoučenje)
- slack time - mogućnost sudjelovanja u kreiranju i realizaciji brojnih tehno inicijativa (piloti, istraživanja, interni projekti, …)
- mogućnost utjecaja na poboljšanje rada vlastitog tima i organizacije općenito

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.