Pošalji prijatelju

Radnik u pripremi hrane (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mjesto rada: Zagreb - Vrbani

Opis posla:

  • priprema namirnica za izradu sendviča i salata
  • slaganje i pakiranje sendviča i salata na proizvodnoj traci
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • održavanje čistoće i higijene radnog prostora te radne opreme

Od Vas očekujemo:

  • SSS/KV/VKV
  • spremnost na rad u noćnoj smjeni
  • preciznost, učinkovitost, razvijene organizacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitetu proizvoda
  • prednost: radno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo Vam:

  • rad u prijateljskom okruženju
  • uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za noćni rad, rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.