Savjetnik u kontaktnom centru sa znanjem francuskog, njemačkog ili nizozemskog jezika (m/ž)

Zagreb, Varaždin

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska za renomiranog klijenta traži kandidate za poziciju: Savjetnik u kontaktnom centru sa znanjem francuskog, njemačkog ili nizozemskog jezika (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb, Varaždin

Opis poslova:

  • Komunikacija s postojećim korisnicima isključivo na francuskom, njemačkom ili nizozemskom jeziku
  • Prezentacija, savjetovanje i odgovaranje na upite korisnika
  • Održavanje dugoročno kvalitetnog odnosa s klijentom
  • Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika

Uvjeti:

  • Izvrsno znanje francuskog, njemačkog ili nizozemskog jezika u govoru i pismu
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Odlične vještine slušanja i pružanja dodatnih pojašnjenja
  • Dobra informatička pismenost
  • Minimalno SSS

Koje su pogodnosti za Vas:

  • Rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Osobni razvitak i napredak ovisno o Vašem zalaganju

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.