Pošalji prijatelju

Prodavač u kiosku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup Hrvatska za jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, traži kandidate za poziciju: Prodavač u kiosku (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:

  • Pružanje aktualnih usluga u ponudi prodajnog mjesta
  • Naručivanje proizvoda
  • Pozicioniranje proizvoda
  • Briga o izgledu prodajnog mjesta

Uvjeti:

  • Orijentiranost na kupca
  • Ljubaznost
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Iskustvo u radu na blagajni ali nije uvjet

Koje su pogodnosti za Vas:

  • Ugovor na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Stimulativni dio na plaću + plaćen prijevoz
  • Isplatu regresa i božićnice

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.