Pošalji prijatelju

Asistent u odjelu šteta i osiguranja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

OTP Leasing je snažna, moderna, uspješna kompanija koja pruža zadovoljavajuća financijska rješenja za svoje klijente i partnere, također tvrtka koja je otvorena za promjene i inovacije u poslovnim procesima. Usmjerenost prema klijentima i rezultatima, timski rad te stručnost i znanje temelji su dosadašnjeg i budućeg razvoja.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Asistent u odjelu šteta i osiguranja (m/ž) – Sektor naplate i operativnog poslovanja

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • evidentiranje štetnih događaja temeljem vjerodostojne dokumentacije
  • obrada djelomičnih i totalnih šteta u skladu s internim procedurama i aktima
  • prikupljanje, obrada i arhiviranje potrebne dokumentacije
  • izdavanje narudžbenice za popravak objekta leasinga temeljem izvida štete po kasko polici
  • dostava računa za popravak osiguravajućim društvima i likvidacija računa servisera
  • komunikacija s klijentima, serviserima i osiguravajućim društvima
  • priprema redovnih izvještaja

Kvalifikacije i tehnička znanja:

  • minimalno SSS – ekonomskog usmjerenja
  • osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno znanje rada na računalu MS Office (Word, Excel)
  • poželjno iskustvo od najmanje 1 (jedne) godine na istim ili sličnim poslovima u financijskom sektoru

Od kandidata očekujemo:

  • dobro razvijene vještine usmenog i pismenog komuniciranja
  • motivaciju za daljnje učenje i usavršavanje
  • fokus na kvalitetu i rokove (ažurnost, točnost i brzinu u obradi podataka)
  • sklonost timskom radu
  • lojalnost i pouzdanost

Što Vam mi nudimo:

  • mogućnost dodatnih edukacija i razvoja
  • rad u dinamičnoj i kreativnoj radnoj okolini
  • fleksibilno radno vrijeme
  • uredno radno vrijeme, vrednujemo work-life balance

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoje ponude upotpunjene životopisom, dostavite do 10.12.2019. putem sljedećeg linka.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 6.124,22 kuna.