Pošalji prijatelju

Supply Chain Analyst (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Završila/o si PMF, FSB, FESB, TVZ i FER? Imaš interes za rad u području lanca opskrbe? Izražen analitički um? Spremna si za rad i učenje u dinamičnom okruženju? Tražimo proaktivne i kreativne kandidate, zainteresirane za rad na unaprjeđenju i upravljanju lancem opskrbe (Supply Chain) kroz predviđanje potražnje kupaca, automatsko naručivanje robe, optimizaciju logističkih procesa i slične procese. Imaš priliku raditi u timu iskusnih analitičara i stručnjaka drugih profila te usavršiti svoja znanja kroz zanimljive projekte.

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • izrada i korištenje analitičkih modela za upravljanje tokovima robe (prediktivni modeli, optimizacija parametara u lancu opskrbe)
  • prikupljanje i obrada podataka iz različitih izvora
  • pretprocesiranje i objedinjavanje podataka
  • izrada izvještaja, vizualizacija i prezentiranje rezultata
  • praćenje pokazatelja poslovanja te predlaganje novih ili optimizaciju postojećih procedura i standarda
  • aktivno sudjelovanje u poslovnim procesima

Od Vas očekujemo:

  • VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studij na nekom od sljedećih fakulteta: PMF, FSB, FESB, TVZ i FER
  • visoko razvijene analitičke sposobnosti
  • aktivno korištenje engleskog jezika
  • poznavanje statističkih modela i modela strojnog učenja za analizu podataka
  • napredno poznavanje rada u MS Office-u
  • poznavanje relacijskih baza podataka, poznavanje Oracle SQL/PL SQL-a je prednost
  • poželjno iskustvo rada u programskim jezicima namijenjenima obradi podataka, vizualizacijama i programiranju (R i Python)
  • proaktivnost u unaprjeđenju postojećih procesa i metodologija
  • odgovornost, organiziranost, želju za stalnim usavršavanjem i edukacijom

Što nudimo:

  • kontinuirano usavršavanje i mogućnost profesionalnog napredovanja
  • rad na modernim tehnologijama
  • iskustvo rješavanja poslovnih problema metodama strojnog učenja
  • razvoj tvojih profesionalnih kompetencija i znanja u izazovnom i inovativnom okruženju
  • rad u poticajnom timu mladih profesionalaca

Prijavi se putem linka za prijavu najkasnije do 13.12.2019. i postani dio našeg uspješnog tima!
Čekamo te!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.