Pošalji prijatelju

Glavni knjigovođa / bilancist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

FEAL Hrvatska društvo s ograničenom odgovornošću, p.j. Zagreb, članica FEAL GRUPE, regionalnog tržišnog lidera u preradi aluminija.

Opis posla

- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
- kontiranje
- URA-IRA
- obračun PDV-a
- salda-konti
- usklađenje kupaca, dobavljača i skladišta
- dnevna kontrola uplata i isplata
- financijski vođenje robno-materijalnog knjigovodstva i obračun proizvodnje
- poslovi platnog prometa
- mjesečni obračun PDV-a
- poznavanje i praćenje hrvatskih zakona i propisa vezanih uz knjigovodstvo i poreze
- drugi knjigovodstveni poslovi: obračun plaća, blagajničko poslovanje, putni nalozi, priprema dokumentacije za reviziju Društva

Traži se: 2 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- ekonomsko obrazovanje (VSS/VŠS/SSS)
- najmanje 5 godina iskustva na navedenim poslovima
- razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
- odlično poznavanje MS Office paketa
- točnost i preciznost u radu
- izražena odgovornost i samostalnost

Prijave (molbu i životopis) slati isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.