Prodajno-tehnički savjetnik u prodaji aluminijskih građevinskih sistema (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

FEAL Hrvatska društvo s ograničenom odgovornošću, p.j. Zagreb, članica FEAL GRUPE, regionalnog tržišnog lidera u preradi aluminija.

Opis posla

- kontaktiranje i pronalazak novih klijenata
- održavanje odnosa s postojećim poslovnim partnerima
- savjetovanje i pružanje tehničke podrške klijentima (projektantima, investitorima i bravarima)
- edukacija klijenata i prezentacija novih proizvoda i usluga tvrtke
- praćenje, analiza tržišta i konkurencije, identificiranje novih potencijala
- unapređivanje prodaje i ostvarivanje prodajnih ciljeva
- tehnička podrška prodajnom osoblju klijenta
- praćenje i nadzor izvođenja objekata u sistemima vlastite proizvodnje

Uvjeti

- SSS/VSS/VŠS - strojarski tehničar, inženjer strojarstva, građevine/arhitekture, oecc., dipl. oecc.
- minimalno 2 godine radnog iskustva u radu sa aluminijskim sistemima za prozore / vrata / fasade (investitori, projektni uredi, radionice i sl.)
- izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
- motiviranost i spremnost na rad u dinamičnom okruženju
- sklonost timskom radu
- aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada u AutoCADu
- poželjno poznavanje rada u IT-programima za al. bravariju (prednost Orgadata - Logikal)
- vozačka dozvolu B kategorije
- samostalnost i proaktivnost u radu
- prednost imaju kandidati sa iskustvom u Feal aluminijskim sistemima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- primjerena, stimulativna primanja
- mogućnosti daljnjeg napretka
- kvalitetno uvođenje u posao
- profesionalni razvoj u međunarodno priznatom, stabilnom poduzeću
- dnevni topli obrok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.