Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Rovinj

Rok prijave:

  • AGORA HOTEL MANAGEMENT d.o.o.
  • Adresa: Antonia Coane 6, 52210 Rovinj

Agora Hotel Management d.o.o specijalizirano je društvo za razvoj inovativnih hotelskih koncepta, integracijskih rješenja i optimizacije postojećih sustava turističke ponude.

Opis posla

- organizacija i vođenje odnosa s gostima putem personaliziranog pristupa
- operativni i administrativni poslovi vezani uz dolazak i odlazak gostiju
- diskrecija, pravovremeno reagiranje i ispunjenje zahtjeva i upita gostiju
- svakodnevna komunikacija s gostima
- rješavanje žalbi i praćenje kvalitete usluga kroz mjesečna izvješća

Obzirom da tražimo više kandidata, planirani početak rada moguć je:
- 15. veljače 2020.
- 1. travnja 2020.
- 10. lipnja 2020.

Uvjeti

- razvijene komunikacijske vještine
- razvijene vještine planiranja, organizacije i rješavanja problema

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju do godine dana s probnim rokom od dva mjeseca te uz mogućnost ponude rada na neodređeno
- mogućnost profesionalnog razvoja te sudjelovanje u edukacijama

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Praksa, Honorarno, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 6000 do 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.