Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za unutrašnje uređenje objekta (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu
  • Adresa: Josipa Lončara 1h, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.kamgrad.hr

Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u 40 godina iskustva može pohvaliti s više od 400 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 700 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate na poziciji:

Opis posla:

  • Pregledavanje i usklađivanje projektne dokumentacije te priprema za izvođenje radova
  • Planiranje organizacije rada te predlaganje mjera za njezino poboljšanje
  • Nadzor radova, odgovornost za kvalitetu izvedbe i realizaciju radioničkih nacrta
  • Uska suradnja s voditeljima projekta i voditeljima gradilišta
  • Praćenje izvođenja radova te njihova usklađenost s projektom, izrada projekta izvedenog stanja
  • Nadziranje procesa od ugovaranja do konačne izvedbe
  • Tehnička razrada izvedbenih projekata (detaljne pripreme i razrade detalja za izvođenje radova)

Nudimo Vam:

  • Poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Iskustvo rada u renomiranoj kompaniji

Koga tražimo i što očekujemo?

  • Diplomirani inženjer arhitekture / inženjer građevinarstva / inženjer drvne tehnologije
  • Poželjno iskustvo rada u proizvodnji namještaja i opremanju interijera
  • Najmanje 3-5 godina radnog iskustva na relevantnim poslovima
  • Iskustvo rada na gradilištu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoj CV i molbu (max. A4 1 strana) dostavite putem linka Prijava najkasnije do 05.02.2020.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.